O nás

Činností společnosti PRINT PAPER je výroba, dovoz a distribuce zboží, které najde uplatnění v řadě odvětví. Dodáváme výrobky do průmyslu i zdravotnictví. Jedná se o zásobování našich partnerů v oblasti obalového materiálu, kancelářského sortimentu, drogerie, hygieny, jednorázového nádobí. Pro zdravotnická zařízení a soukromé lékaře pak široký výběr spotřebního materiálu.

Dodáváme spotřební materiál pro zdravotnictví, jehož vysoká úroveň je zajištěna dovozem od vyspělých evropských firem s dlouholetou tradicí. Registrační papíry pro EKG, EEG, CTG, ULTRAZVUKY a ANALYZÁTORY dodáváme pro všechny typy přístrojů. Dále dodáváme kabely, elektrody, gely, zboží pro mikrobiologie, jako jsou výtěrové tampony nejvyšší kvality. Pro laboratoře je připraven veškerý sortiment použitelný v této oblasti, tj. pipety, zkumavky, kyvety, špičky a další.

V oblasti obalů dodáváme pytle a sáčky, včetně zatahovacích, tašky, folie, hadice, polohadice. Výrobky jsou z materiálu LDPE(„igelit“), HDPE(„šustící“). Rozměr, síla a barva dle přání zákazníka.

Dále poskytujeme dodávky papírových programů do všech oblastí spotřeby. Ručníky, kapesníky, toaletní papíry, ubrousky a další.

V oblasti drogerie nabízíme veškerý sortiment pro čištění, úklid a desinfekci s uplatněním v různých provozech, včetně specializovaných provozů náročných na čistotu. Dodávky jsou realizovány z našich skladů.

V neposlední řadě nabízíme kelímky, příbory, talíře, misky a další typy jednorázového nádobí.

Vše dodáváme našim zákazníkům přímo do jejich provozů dle obdržených objednávek. Splňujeme všechny zákonné normy, které nám ukládá současná legislativa, včetně hygienickým atestů na zboží.